قوانين سايت و کنسلي بليت هاي سيستمي و چارتر

شرايط و ضوابط عمومي

1. وب‌سايت گيتي گشت پارسيان  قوانين جمهوري اسلامي ايران، قوانين جرايم اينترنتي و مجموعه‌ي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي فعاليت مي‌کند.

2. خدمات و محتواي عرضه شده توسط وب‌سايت گيتي گشت جهت استفاده‌ در اين وب‌سايت توليد مي‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از اين وب‌سايت پيگرد قانوني دارد.

3. اطلاعات شخصي کاربران در گيتي گشت پارسيان کاملاً محرمانه است. شرکت  تمام تلاش خود را براي محافظت از اطلاعات شخصي کاربران مي‌کند. لذا جهت حفظ حريم اطلاعات شخصي کاربران، کاربر بايد تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سايت نبوده و هيچ‌گونه معاونت و يا مشارکتي با اشخاص حقيقي و يا حقوقي در اين امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد مي‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و يا موسسه‌ي ديگر را در اسرع وقت به مديريت سايت اطلاع دهد.

4. کاربران متعهد مي‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحيح در وب‌سايت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئوليت عواقب بعدي اين عمل بر عهده‌ي کاربران خواهد بود.

5. کاربر متعهد مي‌شود هرگونه تغيير در مشخصات فردي خود را در اسرع وقت به رزرواسيون شرکت گيتي گشت اعلام  نمايد. در غير اين‌صورت اين وب‌سايت هيچ مسئوليتي در قبال تبعات ناشي از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6. وب‌ سايت گيتي گشت پارسيان به فروش اينترنتي بليط هواپيما مي‌پردازد و در قبال شرايط، کنسلي، تاخير يا تعجيل پرواز مسئوليتي را بر عهده نخواهد داشت.

7. هرگونه سوء استفاده از نام و سايت گيتي گشت پارسيان ، مکاتبه از طرف و يا استفاده از نام هاي مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ايجاد نمايد ممنوع بوده از طريق شکايت به مراجع قانوني ذي‌صلاح، دادگاه‌هاي رسيدگي به جرائم اينترنتي در داخل و يا خارج از کشور و نيز اطلاع‌رساني به سرويس دهندگان و سرويس گيرندگان اينترنتي قابل پيگرد خواهد بود.

8. وب‌سايت گيتي گشت پارسيان اطلاعات شخصي کاربران را با هيچ مجموعه‌ي ديگري به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذي‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از اين اطلاعات را خواهند داشت.

 

شرايط و ضوابط رزور و خريد چارتر

1. پروازهاي چارتر در مقايسه با پروازهاي سيستمي با تغييرات بيش‌تري مواجه هستند و در 1 درصد مواقع ممکن است قابل استفاده نباشند، در چنين مواقعي و درصورت خريد بليط جايگزين، کل هزينه‌ي بليط جديد به همراه مابه‌تفاوت قيمت آن، از طرف چارترکننده به شما برگردانده خواهد شد. گيتي گشت پارسيان تمام تلاش خود را مي‌کند تا اين ريسک را به صفر برساند.

2. در صورت کنسل شدن پرواز چارتر و عدم دريافت بليط جايگزين از طرف آژانس، مبلغ بليط به‌طور کامل استرداد خواهد شد.

3. قيمت بليط چارتر براي نوزاد تا 2 سال، معادل با 10 درصد کل هزينه‌ي قيمت بليط بزرگسال است که بايد در فرودگاه تهيه بشود.

4. قيمت بليط چارتر براي کودکان بين 2 تا 12 سال، برابر با قيمت بليط بزرگسال است.


شرايط و ضوابط رزرو و خريد بليط هواپيما

1. عمليات خريد بليط در وب‌سايت گيتي گشت پارسيان مشمول مجموعه‌ي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي بوده و هرگونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت. خريدار ضمن خريد اينترنتي بليط، متعهد مي‌شود که از کليه‌ي قوانين و مقررات خريد بليط آگاهي کامل دارد.

2. طبق مقررات سازمان هواپيمايي کشوري، مسئوليت کنسلي، تاخير يا تعجيل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ي شرکت هواپيمايي برگزار کننده‌ي پرواز است.

3. هنگام ثبت‌نام و رزرو بليط، نام مسافر بايد به صورت صحيح با حروف انگليسي وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خريد نهايي بليط وجود ندارد و شرکت گيتي گشت پارسيان مسئوليتي در قبال اطلاعاتي که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و براي اصلاح اطلاعات، مسافر مي‌بايست بليط را کنسل و مجدداً خريداري کند.

4. بليط خريداري شده، متعلق به مسافري است که مشخصاتش در سيستم وارد شده است و غير قابل انتقال به غير مي‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در بليط و کارت شناسايي، مسافر پذيرش نخواهد شد.

5. در قوانين هواپيمايي کشوري، مسافران نوزاد کم‌تر از دو سال، مسافران کودک بين دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بيش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خريدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ي سني، از سوار شدن مسافر به هواپيما ممانعت به عمل خواهد آمد. و بليط کودک را به هيچ وجه نمي‌توان به تنهايي و جدا از بليط بزرگسال خريد کرد.

لازم به ذکر است که در بليط‌هاي نرخ مصوب، قيمت بليط براي مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است، اما در بليط‌هاي چارتري و غير قابل استرداد، قيمت بليط کودک با بزرگسال برابر است.

6. پس از انجام پرداخت و تاييد آن، رزرو و خريد قطعي شده و اطلاعات بليط به کاربر اس‌ام‌اس و اي‌ميل مي‌شود. هنگام مراجعه به فرودگاه، در پروازهاي چارتر ارائه‌ي يک نسخه‌ي چاپ شده از بليط و در پروازهاي سيستمي، ارائه‌ي شماره‌ي بليط به همراه مدرک معتبر شناسايي به کانتر هواپيمايي مربوطه الزامي است.

7. هر نوع کنسلي بليط از طرف مسافر، مطابق قوانين هواپيمايي کشوري، شامل جريمه‌ي کنسلي مي‌شود. مقدار اين جريمه بنا بر قوانين کنسلي هر ايرلاين متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جريمه از قيمت بليط کسر شده و بقيه‌ي پول، به‌طور آنلاين به حساب مسافر برمي‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بين بانکي (بين 24 تا 72 ساعت) مي‌باشد. اين مسئله در مورد پروازهاي چارتر يا غير قابل استرداد صادق نيست و هزينه‌ي بليط اين پروازها در صورت کنسلي به طور کامل پرداخت مي‌شود.

8. لغو يا تاخير بيش از دو ساعتِ پرواز، جريمه‌ي کنسلي را شامل نمي‌شود. در اين صورت مسافر فرم درخواست آن‌لاين استرداد بدون جريمه را پر مي‌کند.

9. لازم به ذکر است که اگر پرواز رفت و برگشت از دو ايرلاين مختلف باشند، در صورت لغو پرواز رفت يا انصراف مسافر از پرواز به دليل تاخير بيش از دو ساعت، ممکن است لغو پرواز برگشت شامل جريمه‌ي کنسلي شود.

10. خريدار حق تغيير قيمت بليط، دست بردن در مفاد بليط به هر طريق و هر شکل، و يا فروش مجدد بليط با قيمتي بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.

11. طبق قوانين سازمان هواپيمايي کشوري، همراه داشتن مجوز پزشک براي خانم‌هاي باردار، افراد مبتلا به بيماري‌هاي قلبي-عروقي، بيماري‌هاي تنفسي، صرع، آنمي شديد، ديابت مليتوس کنترل نشده، کساني که دياليز مي‌شوند يا کساني که از داروهاي تضعيف‌کننده‌ي سيستم ايمني استفاده مي‌نمايند و يا هرگونه بيماري که سبب منع سفر هوايي باشد، هنگام سوار شدن به هواپيما ضروري مي‌باشد. همچنين لازم است که اين مسافران، داروهاي مورد نياز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.

12. بر اساس قوانين موجود، صدور بليط در مسيرهاي عتبات عاليات براي اتباع کشورهاي افغانستان، هند، بنگلادش و پاکستان مقدور نيست و درصورت خريد بليط توسط اين افراد، تمام مسئوليت‌هاي بعدي، بر عهده‌ي خودِ کاربر خواهد بود.
سایر اعلانات